Životní příběhy jsou to nejcennější, prožijte je v boutique concept hotelu U Holubú

Chcete prožít klidný odpočinek v hotelu, který se nachází uprostřed nedotčené přírody beskydských hor? V hotelu, který se může pyšnit soukromým a diskrétností, přičemž Vám zajistí přesně takový pobyt, který si jen můžete přát? Právě Hotel & Garden U Holubú si zakládá na tom, že životní příběhy jsou cennější než úspěch. Zažijte tak letní romantickou dovolenou nebo svatební výjimečnost na horách.

Hotel U Holubú se může pyšnit možností individuální péče dle přání každého návštěvníka, a proto nabízí hned několik speciálních balíčků, ze kterých si můžete vybrat, jestliže se rozhodnete vydat do hotelu na příjemný odpočinek. Jedním z nich je Letní dovolená 5 za 4 – a tedy ubytování, kdy za 5 nocí zaplatíte stejně, jako byste v hotelu strávili jen 4. Pokud milujete, když o Vás někdo pečuje, rozhodně neopomeňte Romantiku na horách, přičemž na Vás čeká privátní wellness , výtečné 3chodové Garden menu a krásná noc v pokoji Designblok se snídaní a čajem u krbu.

U Holubú

U Holubú

Další balíček se týká zamilovaných párů, které se již rozhodli oddat svazku manželskému, protože právě Hotel & Garden U Holubú je ideálním místem pro uspořádání výjimečné svatby. Krásné prostory, příroda a horský vzduch je totiž to, co dokonale podtrhne Váš milostný svazek. Kouzelnou atmosféru na každém rohu si prostě zamilujete.

Právě hotel má s pořádáním svateb dlouholeté zkušenosti, protože je to nejčastější důvod, kvůli kterému lidé do horského prostředí Beskyd zavítají. Pokud si chcete jen užít příjemný svatební den bez starostí, není sebemenší problém. Hotel U Holubú za Vás zařídí vše potřebné, anebo dodá inspirativní nápady, díky kterým Vám pomůže vymyslet vše, co ke svatbě potřebujete – od svatebního obřadu až po program a zábavu. Neopomeňme zmínit kompletní svatební servis, kterým hotel disponuje. Možnost venkovních obřadů, slavnostní menu, ubytování pro novomanžele a svatebčany, moderování svatby, balíčky pro nevěstu atd.

U Holubú

U Holubú

Nebojte se ani užít si výjimečnou svatbu díky množství speciálních svatebních balíčků, které hotel nabízí. Zavzpomínejte na stará léta díky Retro svatbě, nebo se oddejte ročním obdobím na Letní, Podzimní či Zimní svatbě.

U Holubú

U Holubú