LUSH: připraveni na strašidelné vanové dobrodružství?

Odbila půlnoc, večírek monster už začíná..

I vy jste zváni na halloweenskou zábavu, pokud vás hned tak něco nevystraší. Nová monstrózní kolekce Lush halloweenských vychytávek je nyní již k dostání ve všech kamenných obchodech a také na e-shopu. Navíc v rámci nového trendu "zero waste" můžete své strašidelné dárečky zabalit do znovupoužitelných Knot Wrapů ze 100% bio bavlny.

Sparkly Pumpkin - koupelová pěna 169 Kč/ks

Sparkly Pumpkin - koupelová pěna 169 Kč/ks

Bewitched - koupelová pěna

Po všem tom lítání s koštětem si vydechněte v uvolňující bublinkové koupeli s kadidlem. Začmuchejte čumáčkem a nechte se okouzlit povznášející bergamotovou silicí a povědomou konejšivou ostružinovou vůní. Ať už v tomhle životě, nebo v jednom z těch dalších osmi, tuhle pěnu byste si neměli nechat uniknout. .

Bewitched - koupelová pěna 179 Kč/ks

Bewitched - koupelová pěna 179 Kč/ks

Ectoplasm - Jellybomb

Není se čeho bát, ta podivná ektoplazma ve vaší noční koupeli je jen želé bomba! Sledujte, jak se rozpouští v horké lázni jak z jiného světa a nechte gel z mořské řasy hladit a zvláčňovat pokožku. Povznášející silice z tangerinek, grapefruitu a regenerační litsea cubeba vás zatím pozvednou na duchu.

Two Headed Monster, dárek 545 Kč/ks

Two Headed Monster, dárek 545 Kč/ks

Ectoplasm - parfém

Grapefruity a tangerinky rozpoutají oživující seanci, nad kterou se vznáší nadpozemská litsea cubeba. Očarujte kolemjdoucí přízračnou provokativní vůní punčových citrusových tonů a těšte se na procitnutí, až vás tangerinková silice společně s povznášející grapefruitovou silicí probudí k životu. Pěkná duchařina, ale nebojte, zastraší jen démony!

Peek-A-BOO! - Knot Wrap 169 Kč/ks

Peek-A-BOO! - Knot Wrap 169 Kč/ks

Více informací na: www.lush.cz