MCELY BOUQUET: Kosmetika pro princeznu

O téhle kosmetice jsem toho už tolik slyšela a četla. A teď je to konečně tady. Mám před sebou MCELY BOUQUET ROSE CONDITIONING MIST a CALENDULA FACE MASK. Balení mi připomíná tmavé skleněné dózy používané dříve v lékárnách z doby našich praprarodičů. Tato kosmetika má totiž speciální balení - ultrafialové sklo, které lépe chrání to, co se v něm ukrývá. Co se týká obsahu: jedná se o čistě přírodní kosmetiku v BIO kvalitě s aromaterapeutickými vlastnostmi. O kosmetiku, kterou mám já spojenou s princeznami. Což pochopí každá žena, která zavítá na zámek Chateau Mcely, odkud kosmetika pochází. A protože ulítávám na bio a přírodní kosmetice, byla tato zkouška jasnou volbou.

A jaký je závěr po prvním použití?

MCELY BOUQUET

MCELY BOUQUET

CALENDULA FACE MASK - Zázračná měsíčková pleťová maska neboli „Mcelský zázrak“ s okamžitým účinkem

Po odšroubování víčka objevíte šedozelený prášek intenzivně vonící bylinkami. Pokud jste čekali jinou konzistenci, která by vám držela na obličeji, tak tu musíte teprve vytvořit. V misce smícháte prášek s vodou a vzniklou hmotu nanesete na obličej. Postup jsem našla na stránkách MCELY BOUQUET přímo u každého kosmetického produktu. Je tam i doporučený čas, po který necháváte masku působit, což je 5-10 minut podle druhu pleti. Na mě těch 10 minut bylo až moc - pleť mi po použití masky trochu zčervenala, asi se mi více prokrvila, mám jí poslední dobou přeci jen citlivější. A výsledný efekt? Vůně bylinek a olejů byla až omamná. Přesně podle mého gusta. A pleť byla taková šťavnatá po celý den. Určitě tedy budu zkoušet dál.

MCELY BOUQUET: CALENDULA FACE MASK

MCELY BOUQUET: CALENDULA FACE MASK

ROSE CONDITIONING MIST - růžová pleťová voda

Voda ve spreji mi ihned po prvním přivonění připomněla mé dětství. Tenkrát mi můj bráška z prázdnin v Bulharsku dovezl parfém v takovém dřevěném obalu a mně se povedlo jej vylít do postele. Postel už dávno nemám, ale myslím si, že voní dodnes. A když jsem si přečetla o produktu, pochopila jsem. Je to květinová voda, která vzniká první destilací bulharské damašské růže. Přiznám se, že tu vůni moc nemusím, je na mě příliš silná. Nastříkala jsem tedy malé množství jemně na obličej. A stal se malý zázrak, bylo to tak příjemné osvěžení. Použila jsem vodu před nanášením následné péče a pleť byla na dotek taková více hladká.

MCELY BOUQUET: ROSE CONDITIONING MIST

MCELY BOUQUET: ROSE CONDITIONING MIST

Resumé

MCELY BOUQUET je pro mě kosmetika s nádechem alchymie, jejíž obal bude jako šperk vynikat vedle vašeho zrcadla. Pokud milujete stejně jako já vůni bylinek a aromatických olejů, doporučuji vyzkoušet. Já osobně jdu objednat další produkty, abych měla ucelenou řadu a určitě dám vědět jak to bude fungovat

MCELY BOUQUET: COLLECTION

MCELY BOUQUET: COLLECTION