Lush Valentýnská kolekce 2019: čerstvá, ovocná a milující!

Čerstvé ingredience jsou jádrem filozofie značky Lush. Jablko, které sníte  přímo ze stromu, je pro naše tělo skvělá volba. Stejně tak je skvělou volbou čerstvá a ručně vyráběná kosmetika Lush, která dokonale pečuje o vaši pokožku.

Lush

Lush

Valentýnská kolekce je výsledkem s tématem ovoce a lásky. Ty vedly mimo jiné k emoji-inspirované koupelové bombě, dráždivým názvům výrobků a nejčerstvějším sprchovým gelům.  85 % kolekce je bez obalů a každý balený výrobek má i svou bezobalovou alternativu (nahatou), takže se můžete sami rozhodnout a strávit třeba Valentýna nazí.

Lush

Lush

Romantickou lázeň plnou smysluplných bublinek vonících po zázvoru vytvoří znovupoužitelná pěna Love Token. Tento žeton na lásku vaši lásku zaručeně potěší! O to, abyste se cítili plni energie, se postará nahatý sprchový gel Avocado Wash. Je plný povznášející vůně bergamotu a litsey cubeba s bio avokádem.

Love Token

Love Token

Jakmile zkusíte sprchový gel American Cream, nebudete chtít již žádný jiný. Tomuto sladkému vanilkovo-jahodovému potěšení s dotekem šalvěje a hřejivé benzoové pryskyřice zůstanete beznadějně oddáni.

Avocado Wash

Avocado Wash

Vaše smysly probudí peeling na tělo Love Island. Je tvořen pískem, mořskou solí a cukrem, úžasně voní po řízných jablkách a vaše pokožka se díky němu stane neuvěřitelně hebká.

American Cream

American Cream

Roztomilá koupelová bomba Peachy vyšumí v koupel překypující šťavnatými grapefruity a sladkou davanovou silicí. Ideální, když máte před sebou (nebo za sebou) nějakou tu romantiku.

Love Island

Love Island