Manna: čistě přírodní kosmetika

Našemu tělu bychom měli dávat to nejlepší, to znamená dobře se stravovat, sportovat, ale také používat kvalitní kosmetiku, nejlépe bez chemických látek. Právě takovou je kosmetika Manna, která píše svoji historii od roku 2004.

Manna

Manna

Její zakladatelka se začala více zajímat o to, co pleti dává, když se jejímu synovi objevily na těle vyrážky. Ty byly popudem k tomu, aby celá rodina přešla na přírodní produkty bez chemikálií. Veškerý výzkum, vzdělávání a získávání nových informací zakladatelku vedli k tomu, že si časem začala připravovat věci, které používali doma, sama. Velmi brzy se začala starat i o čistotu svých přátel, takže rozhodnutí, čemu se věnovat po mateřské dovolené nebylo tak složité.

Manna

Manna

Prvním mýdlem, které pod značkou Manna vzniklo, bylo mýdlo Dolce Vita. Po něm následovalo Coco čokoládové mýdlo, které značka prodává ještě nyní. V současnosti v nabídce Manna nenaleznete jen mýdla, ale také další produkty, jako jsou elixíry na obličej, pěnové krémy, či dokonce sady na kožní problémy.

Manna

Manna

Produkty Manna vznikají pod rukama pouhých devíti lidí, oddaných pracovníků menší výrobny. O tom, že svoji práci dělají, jak nejlépe umí, svědčí fakt, že kosmetika Manna získala několik prestižních ocenění.

Manna

Manna