Tělové spreje od Lush

Tělové spreje jsou věcí, kterou netřeba nijak více komentovat, protože je všichni zkrátka milují. Dokáží evokovat pocit návštěvy našeho oblíbeného místa, atmosféru čerstvě napečeného cukroví či čehokoliv dalšího, co máme rádi. Lush představuje na každé své kamenné prodejně i eshopu novou řadu tělových sprejů, která je vytvořena přesně podle požadavků zákazníků.

„Rádi se od svých zákazníků dozvídáme, co funguje a co není zas až tak oblíbené. Zde přichází na řadu #LushLabs a Community Favourites a slovo naší komunity. Zahajujeme veřejné diskuze, bereme v úvahu vaše oblíbené produktové vůně a tvoříme s nimi nové produkty, abyste si je mohli vyzkoušet novým způsobem,“ komentuje novou kolekci tělových sprejů Emma Dick, Lush parfémářka.

Ke klasickým čtyřem vůním Lush přidal ještě 21 nových.

The Comforter

Nechte se obejmout absolue z černého rybízu a bergamotovou silicí, které Vám osladí den. Tento produkt si zaručeně zamilujete, pokud preferujete čerstvě vyrobené vůně z černorybízové marmelády a rádi ukazujete světu svou sladkou stránku.

Flying Fox

Flying Fox

Twilight

Harmonická kombinace konejšivé levandule a tonky se svůdnou ylang ylang tvoří pohádkově sladkou vůni s květinovými tóny. Lehce nastříkejte na pokožku a oblečení a vykouzlete si sladké spaní nebo nechte opojnou vůni okouzlit každého, kdo se k Vám přiblíží.

Sex Bomb

Zahalte se do květinového závoje a sledujte, jak se opojná vůně se smyslnou jasmínovou absolue a silicemi z muškátové šalvěje a ylang ylang pod vlivem tepla Vaší pokožky proměňuje. Pokud dáváte přednost vášnivému jasmínu a šalvěji, je pro Vás tento produkt jako dělaný.

Sex Bomb

Sex Bomb

Flying Fox

Florální silice z palmy růžové se pojí s vášnivým jasmínem v povznášející objetí. S touhle smyslnou vůní se budete cítit zkrátka skvěle po celý den i noc.

 

The Comforter

The Comforter

Více produktů naleznete na kamenných prodejnách nebo na webových stránkách Lush.