Věříte v UFO? Jestliže ne, vězte, že jejich kosmetika Vás dostane!

2. červenec je Mezinárodním dnem UFO. Mimozemská civilizace se dnes vyskytla i v Česku a zářící objekty byly spatřeny nad pražským Staroměstským náměstím. Jaké revoluční objevy s sebou přiváží?

Není to poprvé, co jsme v Česku UFO spatřili. Tato verze je totiž už druhá a mnohem lepší. Za vším totiž stojí značka FOREO, jejíž UFO bylo vyvinuto, aby povýšilo rituály péče o pleť na úplně jinou úroveň. Díky LED světlům a střídání hřejivého a chladivého efektu dokáže z masky efektivně uvolňovat účinné látky, díky čemuž má maska mnohem lepší výsledky.

UFO

UFO

Revoluce pokračuje

FOREO UFO 2 teď přiváží pokračování revoluce, respektive horkého trendu, kterému se říká power-masking. Nová verze přístroje využívá plné spektrum LED světla a ještě vyspělejší termoterapii, která dokáže dodat pleti teplo až 5x rychleji než u první generace produktu. Zároveň se specializuje na rituály péče o pleť, které jsou ještě více přizpůsobené konkrétní pleti na míru, a to díky propojení s aplikací v chytrém telefonu, která průběžně analyzuje a vyhodnocuje získaná data.

Výjimečný design zůstává, ale technologie jsou propracovanější: Plné spektrum LED světla nabízí 8 různých světel, z nichž každé má pro pleť trochu jiný benefit a dokáže aktivovat různé ingredience, díky čemuž vytváří cílené ošetření na míru.

UFO

UFO

Řeč světla

Fialové paprsky redukují výskyt jemných vrásek a umocňují prozáření pleti. Bílé světlo zpevňuje vzhled pleti a minimalizuje otoky. Zelené projasňuje mdlý vzhled a sjednocuje tón pleti. Oranžové revitalizuje a probouzí pleť pro dosažení zdravého vzhledu. Modré světlo minimalizuje výskyt nedokonalostí. Tyrkysové zklidňuje podrážděnou pleť. Žluté zmírňuje začervenání a zjemňuje pleť a červené redukuje známky stárnutí, a zajišťuje tak mladistvější vzhled.

Vylepšené je i zahřívání, které zjemňuje a připravuje pleť pro hloubkové vstřebávání účinných látek, naopak díky ochlazování UFO zpevní pleť i kontury a minimalizuje rozšířené póry. Novinkou je i intenzivnější pulzace – 10 tisíc pulzů za minutu zajišťuje skvělou masáž obličeje, která rozpumpuje krevní oběh, podpoří tím vstřebávání látek a zároveň uvolní svalové napětí v tváři, v jehož důsledku často vznikají vrásky, rýhy a otoky.

Nejlepšími pozemskými přáteli druhé generace UFO jsou speciální FOREO masky, které nabízejí hydratační, čisticí, vyhlazující i anti-age efekt.

UFO

UFO