CHATEAU MCELY: zažijte advent, Vánoce a Silvestra po "MCELSKU"

Únik od shonu a ruchu velkoměsta uprostřed přírody v malebné vesničce Mcely

Přemýšlíte jak letoším svátkům vtisknout vzpomínku netradičního prožitku? Máme pro váš několik zajímavých tipů jak strávit vánoční svátky, advent a dokonce i Silvestra. Eco-chic zámecký hotel Chateau Mcely leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, svatby i netradiční firemní setkání.

Chateau Mcely Christmas

Chateau Mcely Christmas

ADVENT 30. 11. – 21. 12. 2018

Vstupní brána se otevírá a odkrývá zimní zámek s nekonečnými metry světelných řetězů, svítící lustry zavěšené na stoletých dubech, vánoční strom a park plný světla s více jak 7 500 žárovek. I letos zazáří stromeček pod nádherou skleněných ručně malovaných ozdob Glassor. A program vás zde čeká opravdu bohatý! Pro odpočinek duše i těla bude připravena 90 minutová masáž Zimní hřejivý dotek bylin. V sobotu 1. 12. si můžete vychutnat charitativní adventní koncert v kostelíku ve Mcelích sboru gymnázia Jiřího z Poděbrad a následné rozsvícení parku a vánočního stromu. Druhou adventní sobotu 8. 12. vás v zámeckých sálech čekám koncert komorního souboru Musica Festiva di Praga. A 15. 12. pak vyrábění korálkových vánočních ozdob a adventních dekorací. V případě sněhu je možnost zažít jízdu na saních taženými koňmi. Od 14. do 21. 12. můžete navíc využít 30% zvýhodnění na ubytování.

Chateau Mcely

Chateau Mcely

VÁNOCE

Tradiční Vánoce ve Mcelích působí na všechny smyly. O lití olova, pouštění lodiček, sváteční menu až po ozdobený stromeček v pokoji a pod ním připravené dárky se postará rodinný tým Chateau Mcely. Co věnovat čas a pozornost jeden druhému bez starostí a práce? Nebude chybět tvoření korálkových hvězd a zdobení vánočních ozdob, výroba závěsných krmítek pro ptáčky, krmení zvířátek ve Svatojiřském lese, svařené víno, opékání švestek či projížďky na sáních tažených koňmi.

 

Zimní hřejivý dotek bylin

Zimní hřejivý dotek bylin

SILVESTR MOULING ROUGE

Čeká vás celovečerní moderovaná kabaretní show inspirovaná atmosférou Moulin Rouge a staré Paříže. Stepařské vystoupení, tance, akrobacie, předpůlnoční Can can a působivý tanec s osvětleným peřím, francouzská gastronomie, stylová hudba, lesk, třpyt, světla, šampaňské, francouzský šarm a samozřejmě půlnoční ohňostroj. A Den před koncem roku je možné strávit degustací Champagne HATON, protože popíjení šampaňského k atmosféře Paříže prostě patří!

 

New Years Eve

New Years Eve

Více informací na: www.chateaumcely.cz/balicky

White Christmas

White Christmas